Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Salon optyczny w Warszawie

Optyka – to nie tylko nasz zawód, lecz także nasza pasja!

Nasz pierwszy salon optyczny został otwarty w Warszawie w 1996 roku. Obecnie posiadamy dwa salony optyczne w stolicy. Priorytetem jest dla nas zapewnienie profesjonalnej pomocy w dobrze szkieł i soczewek kontaktowych, a dzięki temu, że realizujemy to zamierzenie, możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów i dobrą renomą w środowisku optycznym.

Dobór soczewek okularowych i kontaktowych

Dobór odpowiednich soczewek okularowych lub kontaktowych jest trudnym zadaniem. Jesteśmy w stanie mu podołać dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z najbardziej znanymi producentami soczewek okularowych i opraw, takimi jak: Essilor, Hoya, Zeiss, Rodenstock. Zapewniamy wysoki komfort wiedzenia po wizycie w naszym salonie optycznym. U nas zakupią Państwo modne okulary, dostosowane do określonej wady wzroku i doskonale sprawdzające się przy każdej pogodzie. Tym, którzy nie lubią okularów lub których uwierają soczewki okularowe, proponujemy zakup soczewek kontaktowych renomowanych producentów.


Częściami naszego zakładu optycznego są magazyn soczewek oraz własna szlifiernia, w której przygotowujemy okulary na zamówienie klientów.


W zakresie naszej działalności mieści się naprawa opraw okularowych. Podejmujemy się lutowania opraw metalowych z wyjątkiem tytanu.


Ponadto, prowadzimy sprzedaż okularów progresywnych. Tego typu okulary wykonujemy dla naszych klientów od 10 lat, otrzymując za to certyfikat „Specjalista Varilux”.

Wyposażenie salonu optycznego

Na wyposażeniu naszego salonu optycznego znajduje się urządzenie Visioffice, pozwalającego na wykonywanie bardzo precyzyjnych pomiarów, niezbędnych do prawidłowego wykonania okularów, zwłaszcza progresywnych. Dążąc do sprostania oczekiwaniom naszych klientów, stosujemy najnowsze technologie, przeprowadzamy specjalistyczne pomiary, wykonujemy badania wzroku, w tym badania dna oka, zapewniamy okres adaptacji. Chcemy przekonać naszych Klientów, że noszenie okularów nie musi być obowiązkiem, a może być czystą przyjemnością!


Odwiedź nas i przekonaj się, jak dobrze możesz wyglądać w okularach!

Wiesław Bielawski
Właściciel salonów optycznych „Optycorp”
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+